ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТЛОМ

Гідне житло є однією з основних потреб людини. Саме тому реконструкція нерухомості, купівля квартири чи будинку є фінансово обтяжливою подією. Для більшості людей кредит – єдиний вихід для купівлі житла. Мета нашої компанії – допомогти клієнтам вибрати найкращий і найдешевший варіант. Процес отримання іпотеки зазвичай є дуже напруженим і складним, але наша компанія може спрямовувати клієнтів у ньому з найменшими часовими затратами. Іпотека – довгостроковий кредит, що підкріплений заставним зобов’язанням і може мати термін погашення до 30 років. Тому важливо вибрати найвигідніший варіант без поспіху.

ПЕНСІЙНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

Пенсія – це час, коли ми повинні безтурботно насолоджуватися плодами своєї праці. Однак, середня пенсія в Україні не становить навіть половини середньої зарплати в національній економіці. В Україні все ще існує лише солідарна пенсійна система, а Пенсійному фонду постійно бракує коштів. Тому так важливо самостійно піклуватися про себе – особисті пенсійні накопичення, завдяки яким ви зможете заощадити достатньо коштів для гідного та комфортного виходу на пенсію.

ПІКЛУВАННЯ ПРО РОДИНУ ТА КЛІЄНТА

«Мабуть, найбільша соціальна послуга, яку хтось може надати країні та людству – це виховати сім’ю» (Джордж Бернард Шоу). Кожна сім’я має бути надійно захищеною. Оскільки в житті інколи трапляються погані події, сім’ї важливо мати надійного партнера, на якого можна покластися в скрутну годину. Серйозні травми, хвороби, довгострокова непрацездатність або втрата члена сім’ї можуть суттєво вплинути на сімейний бюджет. Ми допомагаємо клієнтам отримати найкраще страхове покриття й завдяки цьому забезпечити надійне майбутнє для своїх сімей.

СТРАХУВАННЯ МАЙНА

Дуже складно, а іноді просто неможливо захистити свою власність від пограбування, нещасних випадків, стихійного лиха, вандалізму чи інших пошкоджень. Саме тому існує страхування рухомого та нерухомого майна. Вибрати найкращий варіант для захисту власності дуже складно, тому наша компанія допомагає вибрати таке покриття, що якнайкраще страхуватиме автомобіль чи інше майно. Коли люди стикаються з нещасним випадком, то зазвичай не знають, що робити. Навіть у таких ситуаціях ми здатні й готові допомогти: ми надамо консультації клієнту та посприяємо отриманню ним відшкодування від страхової компанії. Ми також можемо допомогти із заявою, збільшуючи шанси на успішне одержання відшкодування від будь-якої страхової компанії. Крім того, наша компанія надає безкоштовний аналіз договорів страхування, що не пов’язані зі страхуванням життя. Саме тому майно наших клієнтів чудово захищене.

ЗАОЩАДЖЕННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

Навчання в університеті коштує в середньому від 150 до 350 євро на місяць. Тому понад 90 % студентів змушені шукати фінансової підтримки в батьків. Освіта дитини часто впливає на сімейний бюджет. Батькам потрібно враховувати не лише освіту дитини, а й необхідність фінансової підтримки на її шляху в доросле життя, у разі весілля або занять спортом. Усі зазначені події вимагають значних фінансових ресурсів. Батьки можуть позитивно вплинути на майбутнє своєї дитини та належним чином підготувати її до дорослого життя, вибравши вдалий план заощаджень.

ІНВЕСТИЦІЇ

Інвестиції – це здебільшого інвестування фінансових активів у даний момент часу, що здійснюється з метою одержання прибутку через певний період. Під інвестиціями ми маємо на увазі купівлю взаємних фондів, облігацій, акцій, товарних активів, інвестиційного золота, а також регулярну оцінку фінансових активів термінових депозитних рахунків. Ми допомагаємо клієнтам забезпечити максимально ефективну роботу їхніх фінансових активів.

ЛІЗИНГ

Слово «лізинг» власне означає оренду. Тому отримання лізингу – це оренда рухомого та нерухомого майна за договором лізингу, укладеним між лізингоодержувачем і лізингодавцем. Здебільшого лізинг оформлюють на предмети з довготривалою експлуатацією, наприклад на легкові й вантажні автомобілі, робоче машинне устаткування та нерухомість. Найбільшою перевагою лізингу є можливість використання об’єкта без необхідності оплати за нього готівкою, але за умови внесення порівняно невеликої початкової суми. Наша мета – допомогти клієнту у виборі оптимального варіанту.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ