ФІНАНСОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Фінансова діяльність є правильним вибором для тих, хто хоче працювати в бізнес-сфері з більш ніж достатнім доходом і широкими можливостями для зайнятості. Чому це так? Цілком природно, що люди прагнуть заробляти гідні гроші для задоволення своїх потреб і досягнення цілей. Саме тому більшість із них проводять свій час, заробляючи ці кошти, а також використовуючи послуги, що надають фінансові установи, які зі свого боку користуються перевагами поточної ситуації в галузі. Більшість із нас змушені позичати гроші на основні потреби, наприклад для купівлі будинку, і водночас ми повинні заощаджувати гроші для пенсії, оскільки держава не може забезпечити нам гідні пенсійні виплати. Державна соціальна підтримка є недостатньою навіть у випадках інвалідності або втрати працездатності, а придбання деяких послуг, наприклад страхування автотранспортних засобів, є обов’язковим за законом.

Тому автоматично виникає попит на послуги фінансових установ. Пропозиції фінансових установ оточують нас без перебільшення з усіх сторін, і звичайно, кожна з них «найкраща». Особливо складно зробити правильний вибір серед величезної кількості послуг, і люди зазвичай не мають часу на вивчення та порівняння цих пропозицій або ж бажання займатися цим. Саме тут з’являється нагода проявити себе компанії, яка пишається тим, що є експертом у високоякісному, незалежному та об’єктивному наданні фінансових послуг, і здатна звільнити людей від цієї рутинної роботи.

Завдання фінансового консультанта полягає в тому, щоб супроводжувати клієнта в його фінансових рішеннях і допомагати йому досягти кращого фінансового майбутнього. За допомогою ретельного аналізу потреб клієнта консультант може дати клієнту краще розуміння його фінансового становища, а також усебічно, чесно й ґрунтовно розповісти йому про будь-які можливі ризики. Кажуть, що найкраща робота у світі – це та, яка робить нас щасливими. Проте для того, аби робота ощасливлювала нас, вона також повинна гідно оплачуватися й задовольняти не тільки нас, а й наших клієнтів.

Почуття добре виконаної роботи підтверджується її реальною та значною цінністю для наших клієнтів. Наша виняткова система роботи пропонує кожному незалежно від віку, статі, освіти, роботи чи особистого досвіду чудову нагоду стати частиною великого бізнесу. Кожен, хто зацікавлений у співпраці з нашою компанією, може спершу дізнатися, чи підходить йому цей бізнес, не полишаючи посади на своєму основному місці працевлаштування. Ось чому бізнес у сфері фінансового консультування – це правильний крок для будь-кого, хто хоче змінити на краще не лише професійне, а й особисте життя.

WINNERS GROUP

Компанія Winners Group складається з професіоналів із багаторічним досвідом роботи у сфері фінансів, що демонструють зразкові результати. Ми використовуємо виняткову концепцію, яка зосереджується на фахових знаннях і спеціалізації в кожному сегменті фінансового ринку. Дочірні компанії Winners Group складаються з фахівців, які безпосередньо спілкуються з клієнтом.

Тому клієнту гарантовано індивідуальний підхід і належну якість обслуговування незалежно від рівня фінансового досвіду консультанта. Значною перевагою нашої концепції є гарантія якості послуг для кожного клієнта. Обслуговування клієнтів здійснюється з єдиного центру, а це гарантує, що клієнти не відчуватимуть відмінності у якості обслуговування різними консультантами, що є звичайною практикою в моделях роботи деяких компаній у нашій країні.

Winners Group – це незалежна компанія, яка не належить жодній фінансовій установі, і тому ми можемо гарантувати абсолютну об’єктивність у виборі продуктів фінансових установ.Winners Group створює чесне та прозоре середовище, щоб наші ділові партнери заробляли, допомагаючи клієнтам із вибором відповідних інструментів на фінансовому ринку. Завдяки цій концепції компанії не потрібно хвилюватися про вибір неправильних варіантів.

Компанія Winners Group пропонує вам можливість стати нашим діловим партнером і отримувати прибуток від правильних рішень на фінансовому ринку.

ЗАОХОЧЕННЯ

Кар’єра в компанії Winners Group є для наших колег можливістю досягти успіху. Наша високоякісна система навчання гарантує, що навіть люди без досвіду роботи зможуть набути ділові якості й стати успішними діловими партнерами. Інша перевага нашої системи – можливість одержати за домовленістю грант для власної філії. Наші ділові партнери користуються найсучаснішою інформаційною системою, завдяки якій мають доступ до всієї інформації, що стосується їхньої професійної діяльності чи клієнтських портфелів. Крім того, компанія проводить корпоративні конференції, які разом із новаторськими системами навчання сприяють постійному кар’єрному розвитку наших колег.

ТРАНСПОРТНА КОНЦЕПЦІЯ КОМПАНІЇ

Наша транспортна концепція призначена для людей, які хочуть користуватись автомобілями ексклюзивних брендів, як-от Mercedes, Audi чи BMW. Після очолення керівної посади ви також зможете отримати корпоративне авто для особистого користування – як винагороду за успішну співпрацю.

АКАДЕМІЯ WINNERS

Академія Winners гарантує високоякісне навчання. Ми вважаємо, що найціннішим ресурсом нашої компанії є люди, які працюють у ній. Оскільки в Україні наразі немає жодного навчального закладу з напрямом підготовки «фінансове консультування», наша академія належним чином забезпечує таку підготовку. Високорозвинена система навчання пов’язана, передусім, з найкращими теоретичними напрацюваннями й практичним досвідом, яких навчають досвідчені й надзвичайно успішні керівники та викладачі.

СОЦІАЛЬНА ПРОГРАМА

Соціальна програма підтверджує, що компанія Winners Group піклується про своїх співробітників і їхні сім’ї не лише в успішні часи, а й у скрутні часи. Кожен менеджер отримує спеціальне страхування, і ми також гарантуємо, що в разі його смерті родині повністю виплатять кошти, зароблені менеджером.

ПІДТРИМКА ДІЛОВИХ ПАРТНЕРІВ

Підтримка ділових партнерів – перевага бізнесу мережевого маркетингу, за якої партнер розвиває свою кар'єру, лише коли його колеги також успішні. Завдяки цьому досвідченіші ділові партнери завжди із задоволенням допомагають своїм менш досвідченим колегам, і в такий спосіб будуються унікальні бізнес-відносини, які є основою корпоративної культури Winners Group.

ВІДПУСТКА ВІД КОМПАНІЇ

Найуспішнішим колегам компанія гарантує відпустку. Нашу ексклюзивну корпоративну відпустку беруть двічі на рік: літню – у вересні, а зимову – у січні. Відпочинок у Мексиці, Дубаї чи на Кубі є частиною життя наших найуспішніших ділових партнерів.

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНИХ КОНФЕРЕНЦІЯХ

Winners Group гарантує своїм працівникам участь у міжнародних конференціях, які відбуваються в найважливіших світових фінансових центрах (наприклад, у Нью-Йорку (США) у 2013 році). Під час цих зустрічей наші ділові партнери можуть навчатися в найкращих світових експертів.

ГНУЧКИЙ ГРАФІК РОБОТИ

Гнучкий графік є величезною перевагою для людей, яким складно поєднувати сім’ю й хобі з роботою у швидкому темпі життя. Можливість вибору робочого часу – значна перевага для жінок із малими дітьми й студентів.

ЗАОХОЧУВАЛЬНІ БОНУСИ

Ці бонуси є частиною заохочень для ділових партнерів на високих посадах. Під бонусами ми маємо на увазі мобільні телефони, персональні комп'ютери або планшети, розкішні годинники, покупки в магазинах відомих дизайнерів і подорожі по всьому світу.

ЗВ’ЯЗАТИСЯ З НАМИ